Półwysep Wądzyn

O nas

 

Półwysep Wądzyn

Jezioro Wądzyńskie to wymarzone miejsce do wędkowania, nie bez powodu corocznie organizowane są tu majówkowe zawody wędkarskie. Najczęściej występujące gatunki ryb to płoć, leszcz, karp, szczupak, okoń, węgorz i sandacz.

Niegdyś ośrodek należał do toruńskiej Geofizyki. Miejsce zostało gruntownie zmodernizowane w 2015 roku. Powstał nowoczesny hotel, który jest idealnym miejscem na odpoczynek blisko natury. Ze starego ośrodka geofizyki ostały się domki typu Brda, do których z sentymentem powracają nasi goście.

Aktualnie ośrodek dysponuje 29 pokoi hotelowych, w tym 2 apartamenty, studio, 13 pokoi z patio i 12 domków typu Brda.

Do dyspozycji gości oddajemy basen z przeciwprądem i leżankami z hydromasażem, jacuzzi, siłownię, restaurację, kręgielnię z bilardem i dartem, chatę grillową z miejscem na ognisko, korty tenisowe oraz boisko wielofunkcyjne, sprzęt wodny, katamaran oraz rowery górskie. Nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych – posiadamy zewnętrzny plac zabaw oraz salę zabaw, znajdującą się wewnątrz budynku.

Ośrodek Wypoczynkowy Półwysep Wądzyn posiada dwie sale bankietowe, które pomieszczą razem nawet 250 osób. Zajmujemy się organizacją konferencji, wesel, komunii, spotkań rodzinnych, urodzin oraz innych imprez okolicznościowych.