Rodzinny wypoczynek

SPA i basen

W nowo wybudowanej części hotelowej oddajemy do Państwa dyspozycji SPA oraz basen rekreacyjny. Goście mają możliwość skorzystania z gabinetu masażu, jacuzzi, biczy wodnych czy leżanek w basenie. Przy basenie znajdują się sale vip gdzie mają Państwo możliwość między innymi skorzystania z obsługi kelnera. Dla gości dostępna również łaźnia parowa, sauna fińska. Już niedługo więcej, szczegółowych informacji.

Kręgielnia

Na terenie ośrodka znajduje się również kręgielnia. Goście mogą skorzystać z dwóch torów. Są one regulowane, tak by mogły z nich korzystać także dzieci. Więcej informacji wkrótce.

Korty tenisowe i boisko wielofunkcyjne

Na terenie obiektu posiadamy 5 nowo wybudowanych profesjonalnych kortów tenisowych. 3 korty ziemne z mączki ceglanej oraz 2 korty z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Jako jedyny obiekt posiadamy 2 klatki do padla.

W odległości 2.5km od ośrodka, w zaprzyjaźnionym klubie, znajdują się 3 boiska piłkarskie: 2 naturalne i jedno z nawierzchnią ze sztucznej trawy oraz hala sportowa. Zapewniamy transport.

Restauracja

Na terenie ośrodka znajdują się dwie restauracje. Pierwsza na sali bankietowej, zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Nasi szefowie kuchni oferują między innymi bogaty wybór dań z kuchni myśliwskiej oraz świeże ryby z okolicznych wód.

W Restauracji Wędkarza proponujemy dania domowe, szybkie przekąski oraz świeże ryby.

Plaża, sprzęt pływający, korty tenisowe, rowery

Na terenie ośrodka znajduje się plaża prywatna niestrzeżona z pomostem. Do Państwa dyspozycji uruchomiliśmy również wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Dla spragnionych aktywnego wypoczynku oddajemy również  5 nowo wybudowanych, profesjonalnych kortów tenisowych.
Wieczór mogą umilić sobie Państwo spędzając czas m.in. przy świetle oraz cieple ogniska.