Rodzinny wypoczynek

SPA i basen

W nowo wybudowanej części hotelowej oddajemy do Państwa dyspozycji SPA oraz basen rekreacyjny z przeciwprądem. Goście mają możliwość skorzystania z gabinetu masażu, jacuzzi, biczy wodnych czy leżanek w basenie. Mogą Państwo skorzystać także ze słonecznej łąki, umożliwiającej bezpieczne opalanie.  Dostępna jest również łaźnia parowa oraz sauna fińska.

Kręgielnia

Na terenie ośrodka znajduje się również kręgielnia. Goście mogą skorzystać z dwóch torów. Są one regulowane, tak by mogły z nich korzystać także dzieci. Oprócz kręgielni udostępniamy także stoły do bilarda oraz cymbergaja.

Korty tenisowe i boisko wielofunkcyjne

Na terenie obiektu posiadamy 5 nowo wybudowanych profesjonalnych kortów tenisowych z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Jako jedyny obiekt posiadamy 2 klatki do padla.

W odległości 2.5km od ośrodka, w zaprzyjaźnionym klubie, znajdują się 3 boiska piłkarskie: 2 naturalne i jedno z nawierzchnią ze sztucznej trawy oraz hala sportowa. Zapewniamy transport.

Restauracja

W naszej restauracji proponujemy dania domowe, szybkie przekąski, pyszną domową pizzę oraz wyśmienite desery przygotowywane na miejscu przez naszych kucharzy.

Nasi szefowie kuchni oferują także bogaty wybór dań z kuchni myśliwskiej oraz świeże ryby z okolicznych wód.

Plaża, sprzęt pływający, rowery

Na terenie ośrodka znajduje się prywatna plaża niestrzeżona z pomostem. Uruchomiliśmy również wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do dyspozycji gości mamy 8 rowerów wodnych, 9 kajaków dwuosobowych, 2 kajaki jednoosobowe, 2 kajaki typu kanoe oraz 5 łodzi. W okresie wakacyjnym udostępniana jest trampolina wodna oraz leżaki.

Na skraju ośrodka, przy jeziorze znajduje się domek grillowy, który mieści nawet do 70 osób oraz położone niedaleko domku specjalnie wydzielone miejsce na ognisko wśród wysokich drzew.