Imprezy okolicznościowe

Wesela

Ślub i Wesele to wydarzenia, które każdy człowiek wspomina przez całe życie. Sprawimy, że zorganizowane przez nas przyjęcie będzie niezapomniane dla Państwa oraz wszystkich gości. Do Państwa dyspozycji mamy sale o wielkości od 120 do 300 osób z różnymi wersjami ustawienia, w zależności od potrzeb. Zadbamy o każdy szczegół uroczystości by w tym wyjątkowym dniu mogli Państwo zapomnieć o troskach i cieszyć się wspólnym szczęściem.

Dla osób, które organizują u nas przyjęcie lub wesele możemy zapewnić dodatkowe atrakcje takie jak stoły tematyczne: stół łasucha (słodki stół), stół swojskiego jadła + możliwość zamówienia wyrobów z dziczyzny, stół rybny, stolik kawowy z możliwością wynajęcia ekspresu kawowego, fontanna czekoladą płynąca. Istnieje także możliwość zamówienia pieczonego indyka przygotowywanego w całości – specjał Szefowej Kuchni.

Śluby w plenerze

Nasz ośrodek jest jednym z nielicznych na terenie pojezierza, gdzie można zawrzeć związek małżeński w plenerze. Zorganizowaliśmy już kilka takich uroczystości cywilnych oraz kościelną. Do dyspozycji Pary Młodej oraz gości plaża ze specjalnie przygotowanym do tego celu pomostem i namiotem.

Przyjęcia

Oferujemy możliwość przygotowania komunii, chrzcin czy jubileuszy. Do dyspozycji gości sale mogące pomieścić 120 do 300 osób. Zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak stoły tematyczne: stół łasucha (słodki stół), stół swojskiego jadła + możliwość zamówienia wyrobów z dziczyzny, stół rybny, stolik kawowy z możliwością wynajęcia ekspresu kawowego, fontanna czekoladą płynąca. Istnieje także możliwość zamówienia pieczonego indyka przygotowywanego w całości – specjał Szefowej Kuchni.